Pozvěte si nás!

pozvete

Sunshine Cabaret, o.s.

Občanské sdružení, které se věnuje pořádání tvořivých dílen, hudebních, divadelních a výtvarných akcí, veřejných promítání. Oživujeme a pěstujeme veřejný prostor. Spolupracujeme s lidmi z různých oborů, různého věku a zaměření, z různých koutů světa. Svými akcemi chceme podporovat komunitní cítění obyvatel, vzbudit touhu po spoluúčasti na dotváření společného prostředí, oživit stará a polozapomenutá zákoutí, pomáhat a bavit (se).

Pozvěte si nás:

(Pojízdné) kino/kinobus – přijedeme s vlastním promítacím plátnem a projektorem. Zajistíme promítání pod širým nebem i pod střechou. Po domluvě můžeme zprostředkovat i nákup autorských práv a platbu OSA za vybraný film.

 naSE kino

Divadlo – dle dohody a současné nabídky. V průběhu roku spolupracujeme s různými lidmi a připravujeme divadelní představení. Pro aktuální info sledujte web nebo raději rovnou zavolejte.

cropped-web-titulka-bus.jpg

Workshopy – nabízíme různé tvořivé dílny pro všechny věkové kategorie. V současné době je to workshop animace, výroba papírových loutek, sítotisku, voskové batiky, výroba dřevěných odznaků, šperky technikou tiffany, kurz zdravého vaření. Pokud máte zájem o jiný workshop, zavolejte, můžeme domluvit téměř cokoliv.

Karel Zeman Ryba images

Zázemí pro Vaše vystoupení – stany, šapitó nebo geodóm, podium, lavice a stoly.

 cropped-histeria.jpg

Scénografie – vyrobíme scénografické prvky na Váš festival, městské slavnosti v parku nebo kdekoli jinde.

Scénografie - Etno Histeria suncab Sladovna Písek

Zajištění akce po technické i produkční stránce – máme zkušenosti s akcemi různého rozsahu, můžete kouknout na náš web (např.Festival EtnoHisteria Slovinsko, Souladění + Jaroslav Dušek, Menteatrál Neratov, festival Strakonice nejen sobě, vernisáže galerie Artwall Strakonice, sochařské sympozium, instalace Příběh pěti stromů a Stroj Času – Sladovna Písek / DEPO 2015, interaktivní výstava LES – příběhy stromů a lidí v Národním zemědělském muzeu, design markety a workshopy, …)

histeria7 dom strelecak3

Sítotisk – pustili jsme se do výroby autorského i zakázkového tisku na textil i papír.. Mandre.cz

sítotisk mandre sitoto

Výroba odznaků / buttonů

button výroba odznaků buttony výroba

Vazba květin a květinové dekorace

květiny - barbora fiřtová Květiny Bára Fiřtová

 

Ceny jsou smluvní, vždy záleží na dohodě a na spoustě dalších věcí mezi nebem a zemí :-)

Obrázky a odkazy najdete na našem webu. Máte-li jakýkoli dotaz, volejte nebo pište maily.

www.suncab.org

suncab@email.cz

Martin Vadlejch – 773678805

Kateřina Hadravová – 728318993

Michaela Vadlejchová – 606513234