Cars & Trains a Big Pauper / Jedárna jede!

Park necháme na podzim spát, my ale nespíme, jenom se přesouváme pod střechu, rovnou do nejskvělejšího prostoru ve Strakonicích! Jedárna, jak většina místních ví, je dneska už jedů zbavenej bývalej sklad chemikálií, ale hlavně parádní klenutej sklepní prostor mezi lávkou přes Otavu, hradním příkopem a vchodem do letního kina. Město ho sice vyklidilo, ovšem tak nějak neví co s ním. My ale víme:) Chystáme tam hromadu akcí, začínáme už 3. října a celý se to jmenuje „JEDÁRNA JEDE!“ Jedete s náma?

// Dvojkoncert emerickejch muzikantů v Jedárně u hradu //

První akce a rovnou potenciální událost letošního podzimu! Nemíníme vás totiž šetřit. Dvojitá porce prvotřídní současný muziky zpoza Atlantiku. Dva chlápci z Portlandu v americkým státě Oregon.
Jeden si říká CARS & TRAINS a z těch dvou je to ten hodnej, aspoň podle muziky, kterou produkuje. Představte si něco fakt hezkýho – přesně tak to zní. Libovej folk v elektronickým trojobalu s chilloutovým kořením a melancholickou oblohou. Protřepat, nemíchat, z obou stran prudce osmahnout. Konzumovat vleže, s očima zavřenýma!
……………………..……………………..……………………..………….
Druhej má jméno BIG PAUPER a z těch dvou je to ten (jak jinak než) zlej. Instrumentální koláč s hip hopovou náplní, hutným psychedelickým krémem a noise-jazzovým sypáním. K tomu pološílená projekce s lo-fi estetikou osmdesátkovýho home videa a navíc vědomí, že tenhle chlapík má na svědomí remixový alba Becka, Radiohead a na paškál si vzal i Toma Waitse. Dlabe se to pochopitelně syrový!
https://www.youtube.com/embed/DgFAUfiGkFM?feature=oembed
https://www.youtube.com/embed/5T1qKXzgJdE?feature=oembed

Cars & Trains a Big Pauper / FB událost