Onry Ozzborn (USA)

událost na facebook

Neskromně si myslíme, že tohle bude fakt událost. Vezem vám jednu ze špiček současnýho americkýho nemainstreamovýho (chcete-li „alternativního“) hip hopu, chlapíka, co vedle lidí jako Astronautalis, P.O.S., Sims, Dessa atd., spoluvytváří aktuální ksicht tohodle čím dál zajímavějšího žánru, v kterým se dějou vážně velký věci. Onry Ozzborn má za sebou bezpočet kolaborací, řadu alb ať už sólo nebo jako zakládající člen hip hopovejch kapel Grayskul, Dark Time Sunshine nebo Oldominion. Jeho introvertní, jakoby roztěkanej, ale zároveň strhující rap si prostě nenechte ujít, nic většího už vám letos nenabídnem.

Support obstará Fulvio Tulli, italskej písničkář žijící momentálně v Berlíně. Nabídnul se nám na stejný datum a my jsme neodolali, protože to zní super. Na Ostrově 1415 máme jediný kritérium výběru účinkujících: musí nás ta věc bavit. A Fulvio nás baví vrchovatě, takže celej večer se svým folkovým setem otevře.

Btw. od jara bude Ostrov fungovat na pravidelnější bázi a my vás hodláme překvapovat i takovýmhle zdánlivě nesourodým žánrovým mixem. Protože hranice obvykle existujou jenom v hlavě. Přijďte a vemte i kámoše, pak vám poděkujou!

https://onryozzborn.bandcamp.com/https://fulviotulli.bandcamp.com/releases